Eğitim Kurumumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve T.C. Ulaştıma Bakanlığının vermiş olduğu yetki ile Src 1-2-3-4-5 Belgesi vermeye yetkili kuruluştur.

Sivrikaya Eğitim Kurumları, Src Belgesi hizmeti içinde seçkin eğitimcileri ve danışman kadrosu ile iş dünyasının, sizlerin hizmetindedir. Kurumumuzda 180 kişinin aynı anda eğitim alabileceği 6 adet sınıfa sahip, Öğrenciler için kantin alanı ve uzman eğitim kadrosu ile eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumumuz 2012 senesi ocak ayı itibariyle
Küçükçekmece Halkalı Bölgesinde hizmete girmiştir. Halkalı Noterinin bulunduğu binanın en üst katındadır. Halkalı Src Kursu olarak Src 1 Belgesi, Src 2 Belgesi, Src 3 Belgesi , Src 4 Belgesi ve src 5 Belgesi eğitimleri verme konusunda T.C. Ulaştırma Denizcilik
ve Haberleşme Bakanlığı tarafından
yetkilendirilmiştir. Yetki Belgemizi görmek için tıklayın. Halkalı Src Kursu olarak Psikoteknik Belgesi verme yetkisini T.C. Sağlık Bakanlığından almıştır.

Src1 Belgesi: Uluslarası yolcu taşımacılığı yapacak ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olduğu mesleki yeterlilik belgesidir.

Src2 Belgesi: Yurtiçi yolcu taşımacılığı yapacak ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olduğu mesleki yeterlilik belgesidir.

Src3 Belgesi: Uluslararası yük ve eşya taşımacılığı yapacak ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olduğu mesleki yeterlilik belgesidir.

Src4 Belgesi: Yurtiçi yük ve eşya taşımacılığı yapacak ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olduğu mesleki yeterlilik belgesidir.

Src5 Belgesi: Tehlikeli Madde Taşımacılığı yapacak ticari araç sürücülerinin alamsı zorunlu olduğu mesleki yeterlilik belgesidir. Src3 Veya Src4 Belgesinin daha önceden alınması gerekmektedir.

Psikoteknik Belgesi: Ticari araç sürücülerinin psikoteknik cihazında yetkili psikolog eşliğinde yaklaşık 1 saat süren test sonucunda sürücülerin başarılı olmaları durumunda verilen belgedir.