ODY Belgesi Başvuru 2023

Sivrikaya SRC Kursu

"ODY Belgesi Başvuru 2023: İstanbul'da Orta Düzey Yöneticilik Yolculuğunuz"

Taşımacılık sektöründe bir kariyer düşlüyorsanız, orta düzey yöneticilik mesleki yeterlilik belgesi almak önemli bir adımdır. Bu belgenin ismi ODY Belgesi ve bu belgenin alınması, İstanbul’da 2023 yılında kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğiniz bir fırsattır.

ODY Belgesi, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yetki verilmiş olan kurumlara yapılan başvurular sonucunda alınır. Gerekli şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilir ve ardından orta düzey yöneticilik belgesi için eğitim süreci başlar. Bu eğitim süreçleri, belgenin türüne bağlı olarak değişir:

ODY 1 belgesi için bütün eğitim süreleri dahil olmak üzere toplam 82 saat,

ODY 2 belgesi için tüm eğitimleri kapsayan toplam 71 saat,

ODY 3 belgesi almak için bütün eğitim süreleri dahil toplam 89 saat,

ODY 4 belgesine sahip olmak için toplam 71 saat eğitim.

Bu eğitimler sonunda, adaylar ODY belgesi mesleki yeterlilik sınavına girerler. Bu sınav, 100 puan üzerinden değerlendirilir ve adayların 70 veya üzeri puan alması gerekmektedir. Başarılı olan adaylar, belgeye hak kazanır ve taşımacılık sektöründe orta düzey yönetici olarak çalışmaya başlarlar.

2023 yılında İstanbul’da ODY Belgesi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, başvuru süreci basittir ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sağlar. Yeterli puanı alamayan adaylar ise başvuru sürecini tekrar başlatabilirler ve bir sonraki sınavda başarılı olmak için başka bir şans elde ederler.

İstanbul Küçükçekmece, Halkalı, İkitelli ve Sefaköy Altınşehir İnönü Mahallesinde hizmet veren Sivrikaya SRC Eğitim Kurumları, ODY belgesi başvuru süreci ve eğitimler hakkında detaylı bilgi ve rehberlik sağlamaktadır. Sivrikaya SRC Eğitim Kurumları, deneyimli eğitmenleri ve güncel eğitim materyalleri ile adaylara başarılı bir sınav süreci için gereken tüm bilgileri sunmaktadır.

Orta düzey yöneticilik belgesi alma süreci, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğiniz bir yolculuktur. 2023 yılında İstanbul’da bu yolculuğa başlamayı planlıyorsanız, Sivrikaya SRC Eğitim Kurumları’na başvurmayı düşünün. Başvuru sürecinizin kolay ve başarılı olması dileğiyle, İstanbul’daki taşımacılık sektörünün bir parçası olun.

Her türlü bilgi ve danışma için 7/24  0 555 585 30 71 Eğitim Danışmanımız Ozan YILMAZ

ODY Belgesi

“Küçükçekmece Atakent Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Cennet Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Fevzi Çakmak Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece, İnönü Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Söğütlü Çeşme Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi”, “Küçükçekmece Atatürk Mahellesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi”, “Küçükçekmece Gültepe Mahallesi ODY Kursu”, Küçükçekmece İstasyon Mahallesi, Küçükçekmece Kemalpaşa Mahallesi, Küçükçekmece Sultan Murat  Mahallesi, “Küçükçekmece Yeni Mahalle Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Fatih Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Kanarya Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Tevfik Bey Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi ODY Kursu”, “Küçükçekmece İkitelli ODY Kursu”, “Altınşehir ODY Kursu”, Başakşehir ODY Kursu”, “Güneşli ODY Kursu”, “Küçükmece Sefaköy ODY Kursu”

“Küçükçekmece Src Ve Psikoteknik Firmaları” ” Küçükçekmece Src Ve Psikoteknik Satışı Fiyatı” ” Küçükçekmece Src Belgesi Satış Fiyatları” ” Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi Satış Fiyatları” ” Küçükçekmece Src Belgesi Firması Arıyorum” ” Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi Firması Arıyorum” “Küçükçekmece En Yakın Src Kursu Arıyorum” ” Küçükçekmece En Yakın Psikoteknik Merkezi Arıyorum” ” Küçükçekmece Src1Belgesi, Src2 Belgesi, Src3 Belgesi, Src4 Belgesi, Src5 Belgesi Fiyatları” ” Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi, Alkol Psikoteknik Belgesi, Drift Psikoteknik Belgesi, Stajyer Ehliyet İptali Psikoteknik Belgesi ,Ceza Puanı Psikoteknik Belgesi Fiyatları ” ” Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi, Alkol Psikoteknik Belgesi, Drift Psikoteknik Belgesi, Stajyer Ehliyet İptali Psikoteknik Belgesi ,Ceza Puanı Psikoteknik Belgesi Merkezi” “Küçükçekmece Src Kursu” ”Küçükçekmece Psikoteknik Merkezi “”Sivrikaya Src Eğitim Kurumları” ”Sivrikaya Psikoteknik Merkezi” ”Halkalı Src Kursu”” Halkalı Sürücü Kursu” ”Src” ”Src Belgesi” ”Psikoteknik” ”Psikoteknik Belgesi” ”Halkalı Psikoteknik Merkezi” ”Alkol Psikoteknik Belgesi” ”Ceza Puanı Psikoteknik Belgesi” ”Stajyer Ehliyet İptali Psikoteknik Belgesi” ”Drift Psikoteknik Belgesi” “Murat Sivrikaya”